Čelsi na pozajmicu proslijedio 31 igrača - Volim Podgoricu

Čelsi na pozajmicu proslijedio 31 igrača

Fudbalski klub Čelsi poznat je po tome što veliki broj igrača prosljeđuje na pozajmice.

Tako se nakon završetka prelaznog roka čak 31 fudbaler “plavaca” našao na pozajmici u klubovima širom Evrope.

Najviše igrača proslijeđeno je Viteseu (četiri), a na listi se našao i Danilo Pantić koji će ove sezone nastupiti za Partizan.

Pogledajte ko je sve na listi:

Izi Braun – Brajton

Ruben Loftus Čik – Kristal Palas

Kejsi Palmer – Kristal Palas

Kurt Zuma – Stouk

Temi Abraham – Svonsi

Ike Ugbo – Barnsli

Džeremi Boga Birmingem

Lukas Piazon – Fulam

Tomas Kalas – Fulam

Fikajo Tomori – Hal

Mihael Hektor – Hal

Ola Ain – Hal

Luis Bejker – Midlzbro

Džamal Blekmen – Šefild junajted

Džej Dasilva – Čarlton

Džordan Houton – Donkaster

Bredli Kolins – Forest Grin

Čarli Vekfild – Stivenejdž

Nejtan Bekster – Voking

Džared Tompson – Čipenham Taun

Hosimar Kvintero – Rostov

Mario Pašalić – Spartak Moskva

Kristijan Kuevas – Tvente

Tod Kane – Groningen

Marko van Ginkel – PSV

Čarli Kolket – Vitese

Frenkti Dabo – Tvente

Mejson Mount – Vitese

Met Miazaga – Vitese

Kenet Omeruo – Kašimpaša

Danilo Pantić – Partizan

Vijesti

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com