Crnogorci uhapšeni u Beogradu - Volim Podgoricu

Crnogorci uhapšeni u Beogradu

Pripadnici MUP-a Srbije uhapsili su državljane Crne Gore S. M. (25) i V. Š (39), kao i Beograđane D. Đ. (30) i A. D. (30) zbog sumnje da su izvršili krivična djela nedozvoljena proizvodnja, držanje i nošenje oružja.

Policija je u stanovima koje osumnjičeni koriste pronašla pištolj sa prigušivačem sa okvirom i dva rezervna okvira puna municije, kao i pištolj sa metkom u cijevi.

Osumnjičeni se terete da su u iznajmljenoj garaži na području Beograda sakrili automobil na koji su stavili ukradene registarske oznake, dok su u vozilu pronađeni automatska puška sa okvirom punim municije, dvije kutije sa municijom za automatsku pušku, garderoba za presvlačenje i kanta sa benzinom, kojim su natopili unutrašnjost vozila.

Sumnja se da je ova grupa planirala izvršenje likvidacije na području Beograda.

Uz krivičnu prijavu, osumnjičeni će biti privedeni nadležnom tužilaštvu.

(Mondo)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com