Demokrate donirale 1.000 eura krojačkoj radnji iz Nikšića - Volim Podgoricu

Demokrate donirale 1.000 eura krojačkoj radnji iz Nikšića

Demokratska Crna Gora uplatila je donaciju u visini od 1000 eura krojačkoj radnji iz Nikšića koja je prethodnih dana proizvodila i dijelila građanima zaštitne maske. Humanost i solidarnost pojedinih preduzetnika u našoj zemlji ne zaslužuje samo pažnju i pohvalu, već konkretnu pomoć. Demokrate su se opredijelile da pomognu onima koji svojim primjerom pokazuju kako se i na koji način treba boriti, kako pomoći sugrađanima, komšijama i prijateljima u nevolji, soptili su iz ove partije.

“Od malih i poštenih preduzetnika, koje često zaobilazi pažnja i pomoć nadležnih institucija, zavisi održivost privrede. Oni pokazuju najiskreniju i najčistiju društvenu odgovornost. Zato svaki uplaćeni euro njima od koristi je za građane i za našu državu, za razliku od novca koji se uplaćuje na račune onih koji su navikli samo da uzimaju, a da ništa i nikome ne daju, osim sebi”, navode.

Demokratska Crna Gora će – kako navode – nastaviti sa donacijama prema procjeni i potrebi onih građana koji su pogođeni mjerama Vlade i ta sredstva uplaćivati direktno na njihov račun, a ne nikako na račun Vlade Crne Gore.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com