Dio Podgorice bio bez struje zbog ispada na trafostanici - Volim Podgoricu

Dio Podgorice bio bez struje zbog ispada na trafostanici

Zbog ispada na trafostanici dio Podgorice ostao je bez struje, saopštio je Crnogorski elektrodistributivni sistem CEDIS.

“Zbog ispada KB 10 kV “Stari Aerodrom 4” iz TS 110/10 kV “Podgorica 3” bez napajanja električnom energijom je : dio Starog Aerodroma – Voli, zgrade iza njega (ulice Admirala Zmajevića i Zmaj Jovina), Kips, Dom starih i zgrada Dubaka i distributivni centar na Tuškom putu”, naveli su u objavi.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com