ĐUKANOVIĆ POVODOM DANA TUŽILACA: Ostvareni rezultati garancija usvajanja EU standarda - Volim Podgoricu

ĐUKANOVIĆ POVODOM DANA TUŽILACA: Ostvareni rezultati garancija usvajanja EU standarda

Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović je povodom Dana državnih tužilaca, uputio nosiocima tužilačke funkcije i zaposlenima u tužilaštvu srdačne čestitke i najbolje želje za dalji uspješan rad.

“Ostvareni rezultati u borbi na polju zaštite društva od svih vrsta kriminala u minulom periodu garancija su usvajanja evropskih standarda u oblasti vladavine prava na putu bržeg približavanja EU”, objavljeno je na Tviter profilu Đukanovića.
“Savremena građanska Crna Gora ulaže značajne napore da obezbijedi jednakost svih pripadnika društvene zajednice pred zakonom, dalje izgrađujući i jačajući njihovo povjerenje u pravosudni sistem, u čemu je uloga i predan rad tužilačke organizacije od izuzetnog značaja”, napisao je Đukanović na Tviteru.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com