DRAMA U BEOGRADU: Gori soliter,  evakuacija stanara u toku - Volim Podgoricu

DRAMA U BEOGRADU: Gori soliter,  evakuacija stanara u toku

Veliki požar zahvatio je danas oko 13.45 časova jedan od solitera u Ulici vojvode Stepe na Voždovcu. Vatra je prvo izbila na 17. spratu

– Nismo vidjeli vatrogasce da izvode baku iz stana. Plašimo se da je ostala zarobljena. Ovo je užasno – kaže komšinica bliska porodici, ali za sada nema zvanične potvrde ove informacije.

Trenutno!?Pozar u Vojvode Stepe!

Gepostet von Zoran Janic am Montag, 29. April 2019

“Sektoru za vanredne situacije u Beogradu danas oko 13.50 časova prijavljen je požar u jednom stanu na 17. spratu solitera u Ulici vojvode Stepe na Voždovcu. Odmah po prijavi na lice mjesta su izašla 22 vatrogasca-spasioca sa pet vatrogasnih vozila i u toku je gašenje požara. Za sada niko nije povređen”, navodi se u saopštenju MUP-a.

Evakuacija stanara je u toku.

Kako su naveli u MUP-u požar je izbio u jednom stanu i u toku je gašenje.

(Kurir.rs)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com