Američka ambasada: Sve strane da pokažu suzdržanost

Povodom jučerašnjih dešavanja u Podgorici i najave današnjeg okupljanja Demokratskog fronta oglasila se i Ambasada SAD-a u Podgorici i poručila da demonstracije treba da budu mirne.
„Američka ambasada poziva sve strane da pokažu suzdržanost i poštovanje vladavine prava. Uvažavajući princip slobode okupljanja, demonstracije treba da budu mirne“, saopšteno je iz Ambasade SAD-a.



