Crnogorac uhapšen sa kilogramom heroina! - Volim Podgoricu

Crnogorac uhapšen sa kilogramom heroina!

Novosadska policija zaplijenila je sinoć više od kilograma heroina i uhapsila dvojicu osumnjičenih za trgovinu narkoticima.

U akciji, izvedenoj u saradnji sa pripadnicima MUP-a iz Prijepolja, uhapšen je A. H. (29) iz tog mjesta i E. H. (34), državljanin Crne Gore, koji su, kako se sumnja, prokrijumčarili drogu u Novi Sad radi prodaje.

Inspektori kriminalističke policije uhapsili su ih neposredno pošto su paket sa heroinom ostavili u žbunju pored parkinga i odredili im zadržavanje do 48 sati, po odobrenju nadležnog tužioca.

U zakonskom roku, biće dovedeni na saslušanje, uz krivičnu prijavu koja ih tereti za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com