Podgorica: Za vikend rođeno 25 beba - Volim Podgoricu

Podgorica: Za vikend rođeno 25 beba

U porodilištu Kliničkog centra u protekla tri dana rođeno je 25 beba, saopšteno je iz te zdravstvene ustanove.

U Urgentnom centru, u protekla 24 sata, zbrinuto je 160 pacijenata od kojih jedno iz saobraćajne nezgode i dvoje iz nasilja.

Najviše pacijenata zbrinuto je u Internističkoj ambulanti, njih 54, u Hirurškoj 39 i Ortopedskoj 20.

U maloj sali odrađene su četiru intervencije, a na bolničko liječenje primljeno je osam pacijenata.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com