Podgorica: Za vikend rođeno 25 beba

U porodilištu Kliničkog centra u protekla tri dana rođeno je 25 beba, saopšteno je iz te zdravstvene ustanove.
U Urgentnom centru, u protekla 24 sata, zbrinuto je 160 pacijenata od kojih jedno iz saobraćajne nezgode i dvoje iz nasilja.
Najviše pacijenata zbrinuto je u Internističkoj ambulanti, njih 54, u Hirurškoj 39 i Ortopedskoj 20.
U maloj sali odrađene su četiru intervencije, a na bolničko liječenje primljeno je osam pacijenata.



