Predao se navijač koji je bakljom pogodio ruskog golmana - Volim Podgoricu

Predao se navijač koji je bakljom pogodio ruskog golmana

Luka Lazarević iz Podgorice, koji je osumnjičen da je sinoć na fudbalskoj utakmici Crna Gora-Rusija bakljom pogodio golmana ruske reprezentacije Igora Akinfejeva, predao se danas policiji, potvrđeno je CdM-u iz Uprave policije.

Iz policije je CdM-u saopšteno da se Lazarević krio od sinoć, te da se danas predao u centru Podgorice.

Inače, otac Luke Lazarevića jedan je od starijih navijača Budućnosti, poznati kao Lazo Mačak.

Iz policije su saopštili da će se povodom predaje Lazarevića uskoro obratiti javnosti.

Podsjećamo, meč pod Goricom počeo je skandalom. Već u prvom minutu meča sa sjeverne trebine je na teren uletjela baklja koja je pogodila golmana Rusije Akinfejeva. Sudija je odmah prekinuo utakmicu, a ruski golman je na nosilima napustio teren. Prekid je trajao 35 minuta.

Međutim, u 67. minutu pri rezultatu 0:0 došlo je do novog incidenta, ovoga puta kod zapadne tribine čime je i završen susret pod Goricom.

(Foto:Facebook)