Štrajkovali i ljekari u Kotoru zbog hapšenja kolega - Volim Podgoricu

Štrajkovali i ljekari u Kotoru zbog hapšenja kolega

Članovi Sindikata ljekara Opšte bolnice Kotor održali danas, kako su saopštili, štrajk solidarnosti sa kolegama koji su privođeni zbog slučaja u bjelopoljskoj bolnici.

Direktorka kotorske bolnice, Edita Starović, kazala je da je štrajk trajao pola sata.

“U to vrijeme bolnica je funkcionisala u skladu sa svojim zakonskim obavezama”, rekla je Starović agenciji MINA.

Ljekari Kliničkog centra Crne Gore protestovali su u ponedjeljak zbog, kako su saopštili, neprimjerenog i skandaloznog privođenja kolega.

(Rtcg)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com