VIDEO: ACO PEJOVIĆ KUPIO ĆERKI ZA 18 ROĐENDAN POKLON OD 35.000EURA! Saznajte o čemu se radi!

Pejovićev skupocjeni dar mogle su da vide mnogobrojne poznate ličnosti koje su došle na glamuroznu proslavu.
Aco Pejović i njegova supruga Biljana upriličili su gala proslavu 18. rođendana njihove srednje ćerke Marije, a pjevač je slavljenici za tu priliku kupio skupocen poklon.
Pejović je na proslavu, održanu u jednom beogradskom hotelu, stigao u teget džipu “rendž rover” koji je poklonio mezimici. Za njega je iskeširao, kako saznaje Kurir, čak 35.000 evra!
Marija je blistala u dugoj krem haljini. Goste je dočekivala zajedno sa roditeljima i sestrama Magdalenom i Ivom.
Među zvanicama su bili Lepa Brena, Saša Popović i Zorica Brunclik koji su se zaobilazili u širokom luku, Ana Bekuta i Milutin Mrkonjić, Aca Lukas, Ceca Ražnatović, Tozovac, Goca Tržan sa mužem Rašom, Dejan i Saša Matić, i mnogi drugi.
Pogledajte ko je bio na proslavi i kako je sve to izgledalo:
(telegraf.rs)