Dvojica dvadesetogodišnjaka uhapšena zbog tuče na Cetinju - Volim Podgoricu

Dvojica dvadesetogodišnjaka uhapšena zbog tuče na Cetinju

Službenici Odjeljenja bezbjednosti Cetinje su, postupajući po prijavi da je juče došlo do narušavanja javnog reda i mira tučom više lica u dvorištu srednje mješovite škole, identifikovali sve aktere i uhapsila dvije osobe.

“Naime, juče oko 10.30 časova policija je postupila po prijavi i izašla na lice mjesta gdje je zatekla L.P. (18) i M.B. (18). M.B. je zadobio teške tjelesne povrede, a L.P. lake tjelesne povrede. Od aktera i svjedoka događaja su prikupljena obavještenja na navedene okolnosti”, saopšteno je iz Uprave policije.

Obaviješten je državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Cetinju koji je naložio da se N.Đ. (20) liši slobode zbog sumnje da je izvršio krivično djelo nasilničko ponašanje, a da se S.P. (20) liši slobode zbog sumnje da je izvršio krivično djelo teška tjelesna povreda.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com