EPCG Svi naplatni punktovi rade u subotu


Svi naplatni punktovi FC Snabdijevanje radiće i u subotu 28. februara, u redovnim terminima, saopšteno je iz Elektroprivrede Crne Gore.
Radno vrijeme punktova za naplatu električne energije, za Podgoricu je od osam do 21 sat u ulici Ivana Milutinovića br. 12, dok punkt u šoping molu Delta City radi od 10 do 22 sata.
U ostalim gradovima naplatni punktovi radiće u okviru radnog vremena u terminu od osam do 16 sati.
– Pozivamo potrošače električne energije da izmire svoje obaveze po sklopljenim protokolima kako bi oni ostali na snazi i ubuduće. Takođe, pozivamo sve redovne platiše, članove Zlatnog tima, koji još uvijek nijesu izmirili račun za januar mjesec da to uradi do 28. februara kako bi i dalje imali mogućnost da ostvare popust od 10 odsto – kazali su u EPCG.



