Građani Plava i Berana krenuli u Podgoricu na protest

Građani iz pojedinih crnogorskih gradova krenuli su ka Podgorici kako bi se večeras , u 18 časova, okupili ispred Skupštine povodom protesta pokreta “Ima nas”.
Prema glavnom gradu krenule su kolone vozila iz Berana i Plava.



