Građani Plava i Berana krenuli u Podgoricu na protest - Volim Podgoricu

Građani Plava i Berana krenuli u Podgoricu na protest

Građani iz pojedinih crnogorskih gradova krenuli su ka Podgorici kako bi se večeras , u 18 časova, okupili ispred Skupštine povodom protesta pokreta “Ima nas”.

Prema glavnom gradu krenule su kolone vozila iz Berana i Plava.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com