IJZ: Još 15 osoba oboljelo od koronavirusa - Volim Podgoricu

IJZ: Još 15 osoba oboljelo od koronavirusa

Od jutrošnjeg presjeka, laboratorije Instituta završile su analizu 304 uzoraka od kojih je 15 bilo pozitivno na novi koronavirus. Epidemiološka istraživanja su u toku.

Radi se o slučajevima iz: Podgorice (5), Berana (4), Budve (3), Herceg Novog (2) i Tuzi (1).

U Crnoj Gori trenutno je aktivno 115 slučajeva #COVID19 i to po opštinama:

Rožaje: 41
Podgorica: 24
Bijelo Polje: 10
Budva: 12
Bar: 4
Berane: 8
Ulcinj: 3
Danilovgrad: 3
Cetinje: 2
Pljevlja: 2
Tuzi: 2
Herceg Novi: 2
Kotor: 1
Gusinje: 1

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com