INJAC: Uskrs simbol nade, ljubavi i mira - Volim Podgoricu

INJAC: Uskrs simbol nade, ljubavi i mira

Gradonačelnica Podgorice Olivera Injac čestitala je Uskrs vjernicima katoličke vjeroispovijesti.

“Neka ovaj praznik, kao simbol nade, ljubavi i mira, bude podsjetnik da u duhu plemenitosti, tolerancije i međusobnog poštovanja, njegujemo najuzvišenije vrijednosti, te da zajedno pružamo doprinos izgradnji razvijenijeg i srećnijeg društva. Građanska Podgorica i građanska Crna Gora, predstavljaju snagu različitosti, jedinstva i sigurnosti, na putu ka velikim zajedničkim uspjesima. U to ime i uz želju da ove dane provedete u sreći i zadovoljstvu s vašim najbližima, još jednom vam čestitam najradosniji hrišćanski praznik”, poručila je gradonačelnica Injac.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com