Voz koji je saobraćao iz Nikšića za Podgoricu iskliznuo je danas iz šina nadomak stanice u Glavnom gradu. "Angažovana je dizalica koja će pomoći da se voz vrati na kolosjek", kazala je portparolka Željezničkog prevoza Amina Murić. Kako je rekla, prekida u saobraćaju nije bilo. (Antena M)