JAPAN: Nožem ubio 19 osoba, ranio 45 - Volim Podgoricu

JAPAN: Nožem ubio 19 osoba, ranio 45

Najmanje 19 osoba, kako javljaju mediji a 45 ranjeno, kada je muškarac u japanskom gradu Sagamihara, u blizini Tokija, napao nožem ljude, koji su smješteni u jednoj ustanovi za zbrinjavanje invalida i nemoćnih osoba.

Napadač se predao. Policija je, za sada, potvrdila smrt 15 osoba.

Agencija Kjodo je javila da je policija uhapsila napadača koji ima oko 20 godina i da se napad odigrao u utorak, oko 2.30 sati ujutru po lokalnom vremenu.

Napadač se, kako se navodi, predao policiji i priznao napad.

“Ja sam to uradio”, rekao je napadač predajući se.

Pojedini mediji prenose da napadač ima 26 godina i da je 20 ljudi teško povrijeđeno.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com