Javna licitacija za prodaju carinske robe 3. aprila - Volim Podgoricu

Javna licitacija za prodaju carinske robe 3. aprila

Uprava carina objavila je Javnu licitaciju za prodaju carinske robe, na osnovu člana 11. Uredbe o uslovima i načinu prodaje carinske robe i drugim postupcima sa carinskom robom.

“Javna licitacija za prodaju carinske robe će se održati u četvrtak, 3. aprila 2025. godine sa početkom u 11 sati u prostorijama kompanije 13. Jul – Plantaže, Bulevar Šarla de Gola br.2 u Podgorici”, saopšteno je iz Uprave carina.

Na javnoj licitaciji mogu da učestvuju pravna lica i preduzetnici sa sjedištem u Crnoj Gori, ako uplate propisanu kauciju i ako su registrovani za promet sa robom koja se licitira.

Fizička lica sa stalnim prebivalištem u Crnoj Gori mogu učestvovati na licitaciji, ako se prodaje roba nekomercijalne prirode.

https://www.gov.me/upravacarina/javne-licitacije

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com