Još jedan napad na rusku ambasadu u Damasku - Volim Podgoricu

Još jedan napad na rusku ambasadu u Damasku

Rusko ministarstvo spoljnih poslova saopštilo je danas da je u krugu ruske ambasade u Damasku eksplodirala minobacačka granata.

Portparolka ministarstva Marija Zaharova saopštila je da je granata ispaljena iz dijela Damaska koji kontrolišu pobunjenici kao i da je ona pala u blizini ulaza u konzularno odjeljenje ambasade, javio je AP.

Projektil je nanio samo manju materijalnu štetu, a povrijeđenih nije bilo.

Ovo je drugi minobacački napad na rusku ambasadu u roku od dva dana, podsjetio je AP.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com