Još jedna akcija dobrovoljnog davanja krvi

Studenti Prirodno-matematičkog fakulteta iz Podgorice i zaposleni u Dječjem domu “Mladost” u Bijeloj organizovali su danas akcije dobrovoljnog davanja krvi.
U odvojenim akcijama učestvovalo je ukupno oko 45 davalaca krvi.

Zavod za transfuziju krvi zahvaljuje organizatorima i poziva druge društvene subjekte da svojim primjerom ukažu na značaj pravovremenog obezbjeđivanja dovoljnih zaliha krvi.



