Justin Bieber traži mir


Izgleda da je došlo vrijeme da se saberu misli pa je Jus je krenuo u šetnju. Njegova samoća nije dugo trajala, jer su ga ubrzo prepoznali obožavatelji i novinari. Malo se slikao i pričao sa obožavateljima pozirao za novinare a onda im rekao:”Ponekada mi je potrebno malo samoće.” prenosi X17.
Zatim je u pratnji samo jednog tjelohranitelja nastavio svoju samotnu šetnju dokom. Podijelio je sliku na instagramu napisavši “Zar svi mi ne tražimo mir?”
(BRAVO)



