Knežević objavio dokument da je prisluškivan od 2015. godine

LIder DF Milan Knežević gostujući u jutarnjem programu na TV Prva ustvrdio je da su on i Andrrija Mandić na mjerama tajnog nadzora još od 2015. godine.
” Da li je li legitimno . Dejan Peruničić je uz Vesnu Medenicu prisluškivao i dalje prisliškuju mene i Mandića. Mi ne uživamo nikakav poslanički imunitet. Jesmo li uhapšeni nas 19 bez skidanja imuniteta, da li je Andriji Mandiću istovremeno određen pritvor bez skidanja imuniteta, da li mi je uhapšena majka, da li mi je uhapšen brat. – kazao je Knežević.
On je pokazao dokument kojim potkrepljuje izgovoreno, a koji je označen oznakom tajno.
Tekst dokumenta u cjelosti:
” Odlukom Su.T.br.566/19 od 22.11.2019. godine, odobren elektronskim komunikacijama poštanskim pošiljkama u odnosu na Andriju Mandića zbog postojanja osnova sumnje utvrđenog poretka Crne Gore. produžen rješenjem Su.T.br. 22.11.2020. godine 22.02.2021. godine.
Odlukom Su.T.br.330/19 05.08.2019. godine odobren nadzor elektronskim komunikacijama poštanskim pošiljkama odnosu Milana Kneževića postojanja sumnje da ugrožena nacionalna bezbjednost obavještajno subverzivnom djelatnošću pojedinaca, grupa produžen od 05.11.2020. godine 05.02.2021. godine.
Su.T.br.9/21 18.01.2021. godine odobren je nadzor nadzor nad elektronskim komunikacijama poštanskim pošiljkama odnosu na zbog postojanja sumnje ugrožena nacionalna bezbjednost obavještajno-subverzivnom djelatnošću pojedinaca, grupa i organizacija korist države.
Nadzoru elektronskim komunikacijama poštanskim pošiljkama bilo
primljenih uništavanju podataka dokumenata pribavljenih primjenom
na navedena lica.
V.d. predsjednika suda Stanka Vučinić.
Какав диван осјећај кад знаш да живиш у уређеној држави у којој те АНБ прислушкује по трајном налогу.
Има посла ко оће да ради! pic.twitter.com/XZtaHz2XZM— Milan Knežević (@MilanKnezevic80) November 3, 2022



