Kvar na glavnom cjevovodu, dio grada bez vode - Volim Podgoricu

Kvar na glavnom cjevovodu, dio grada bez vode

Pojedine ulice u Bijelom Polju ostale su bez vode zbog kvara na glavnom cjevovodu.

Dodaju da će vodosnabdijevanje biti normalizovano do 14 sati.

Iz vodovoda Bistrica su saopštili da će bez vode od 12 do 15 časova biti i potrošači u Lješnici.

Potrošače mole za razumijevanje i strpljenje do uspostavljanja redovne isporuke vode.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com