LANČANI SUDAR: Učestvovalo troje kola - Volim Podgoricu

LANČANI SUDAR: Učestvovalo troje kola

Na put­nom prav­cu Plav–Gu­si­nje, u mje­stu Do­su­đu do­šlo je do lan­ča­nog sa­o­bra­ćaj­nog ude­sa u ko­jem je uče­stvo­va­lo tro­je vo­zi­la. Tom pri­li­kom jed­no li­ce je za­do­bi­lo lak­še tje­le­sne po­vre­de. Po­li­ci­ja sum­nja da je do ude­sa do­šlo zbog kli­za­vog ko­lo­vo­za.
Uvi­đaj je iz­vr­ši­la za­mje­nik Osnov­nog dr­žav­nog tu­ži­o­ca u Pla­vu Dri­ta Ru­go­vac, za­jed­no sa eki­pom za uvi­đa­je Is­po­sta­ve po­li­ci­je u Pla­vu. Ona je za „Dan“ ka­za­la de su u ude­su uče­stvo­va­la put­nič­ka mo­tor­na vo­zi­la: „to­jo­ta“, reg. ozna­ka PG CD 925, ko­jim je upra­vljao I.A, „BMV“ fran­cu­skih reg. ozna­ka AH 155 396, ko­jim je upra­vljao A.H. i „audi A6“ reg. ozna­ka PL Al­bos, ko­jim je upra­vljao L.Ć.
– Zbog da­lje is­tra­ge vi­še po­da­ta­ka u ovom tre­nut­ku ne mo­gu sa­op­šti­ti – ka­za­la je Ru­go­vac.
Ka­ko je re­če­no iz je­di­ni­ce Hit­ne po­mo­ći u Pla­vu, A.H. (30), za­do­bio je lak­še tje­le­sne po­vre­de, ali iz pre­do­stro­žno­sti pre­ba­čen je u be­ran­ski Ur­gent­ni cen­tar na da­lju di­jag­no­sti­ku.

(Dan)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com