Mandić naredna dva dana u Mađarskoj
Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić učestvovaće na 11. konferenciji predsjednika parlamenata Jugoistočne Evrope, koja se od 16. do 17. novembra održava u Budimpešti (Mađarska).
Mandić će, kako je saopšteno iz njegovog kabineta, učestvovati u okviru sesije „Proces evropskih integracija zemalja Jugoistočne Evrope“.
“Na marginama Konferencije predsjednik Skupštine imaće niz bilateralnih susreta”, navodi se u saopštenju.



