Mandić naredna dva dana u Mađarskoj - Volim Podgoricu

Mandić naredna dva dana u Mađarskoj

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić učestvovaće na 11. konferenciji predsjednika parlamenata Jugoistočne Evrope, koja se od 16. do 17. novembra održava u Budimpešti (Mađarska).

Mandić će, kako je saopšteno iz njegovog kabineta, učestvovati u okviru sesije „Proces evropskih integracija zemalja Jugoistočne Evrope“.

“Na marginama Konferencije predsjednik Skupštine imaće niz bilateralnih susreta”, navodi se u saopštenju.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com