Marka Milačića pratila policija
Marka Milačića je juče pratila policija, uoči posjete američkog zvaničnika Majka Pensa.
Dolazim da prijavim inspektora koji me je nelegalno pratio i uznemiravao porodicu i pazite sada ovo: vozilo koje me je pratilo cijeli dan, parkirano je na unutrašnjem parkingu Centra bezbjednosti Podgorica!
Ne umiju ni da prikriju nezakonje.
Moraće nešto od ovoga dvoje: ili će potvrditi da se prema meni sprovode Mjere tajnog nadzora i za to dati obrazloženje (zašto sam prije mjesec dana podnio i zvaničan upit) ili će neko za ovo morati da odgovara!
Saopštio je Marko Miliačić.






