Marka Milačića pratila policija - Volim Podgoricu

Marka Milačića pratila policija

Marka Milačića je juče pratila policija, uoči posjete američkog zvaničnika Majka Pensa. 

Dolazim da prijavim inspektora koji me je nelegalno pratio i uznemiravao porodicu i pazite sada ovo: vozilo koje me je pratilo cijeli dan, parkirano je na unutrašnjem parkingu Centra bezbjednosti Podgorica!

Ne umiju ni da prikriju nezakonje.

Moraće nešto od ovoga dvoje: ili će potvrditi da se prema meni sprovode Mjere tajnog nadzora i za to dati obrazloženje (zašto sam prije mjesec dana podnio i zvaničan upit) ili će neko za ovo morati da odgovara! 

Saopštio je Marko Miliačić.

 
 

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com