MILAČIĆ PORUČIO: Spremni smo za izbore u Beranama - Volim Podgoricu

MILAČIĆ PORUČIO: Spremni smo za izbore u Beranama

Građani Berana na lokalnim izborima daće snažan odgovor izdajničkoj politici, politici rušenja izborne volje građana, kao i političkom konceptu izdajničke manjinske Vlade, kazao je predsjednik Prave Crne Gore Marko Milačić na sastanku Odbora te partije koji je održan sinoć u Beranama.

“Prava Crna Gora od dana potpisivanja Memoranduma jasno i nedvosmisleno upozorava na izdaju. Znali smo od prvog trenutka da je riječ o planu povratka Mila Đukanovića u procese odlučivanja i to preko njegovih novih partnera u redovima parlamentarne većine, SNP i GP URA, koji su pokušali i da pobjegnu od građana Berana, pokušajem odlaganjem izbora, što im nije prošlo. Prava Crna Gora je dala snažan doprinos da se izborimo za izbore, kako bi izdajnička politika dobila svoj odgovor u Beranama”, naveo je Milačić.

On kaže da je Prava Crna Gora prethodnih mjeseci marljivo radila sa Odborom u Beranama na čelu sa doktorom Milovanom Živkovićem, te da su spremni za izbore u Beranama, gdje će, kako kaže, kao i do sada snažno i odlučno braniti izbornu volju građana i Berana i cijele Crne Gore.

“U skladu sa svojom politikom koju smo zadnjih mjeseci vodili u ovom gradu, i u skladu sa svojom snagom, imamo spremljenu listu fantastičnih i uglednih ljudi koja će braniti politiku Prave Crne Gore i koja će biti važan konstituent buduće lokalne vlasti u Beranama”, naveo je Milačić.

Prava Crna Gora će, kako dodaje, sačekati posljednji trenutak za predaju izborne liste.

“Kako bi ostavila prostor za konačno postizanje predizbornih dogovora i završetak konsultacija sa drugim političkim subjektima, nakon čega će ući u predizbornu kampanju i promociju jasne i pobjedničke politike koju Beranci prihvataju iznad svih procjena i očekivanja”, zaključio je Milačić.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com