Ministarka vjeruje da ćemo naći naftu u podmorju - Volim Podgoricu

Ministarka vjeruje da ćemo naći naftu u podmorju

Prvi brod za seizmička istraživanja nafte i gasa uploviće u crnogorske vode 1. novembra.

Ministarka ekonomije Dragica Sekulić vjeruje da će se u našem podmorju pronaći nafta, jer sva istraživanja to pokazuju.

Ona je u emisiji Okvir na TVCG kazala da bi blizu 80 odsto vrijednosti toga što pronađu bilo usmjereno na punjenje fonda za razvoj iz kojeg će se potom finansirati prosvjeta, zdravstvo, kao i pojedini projekti za razvoj preduzetništva

RTCG

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com