Mještani Botuna: Nećemo dozvoliti gradnju kolektora - Volim Podgoricu

Mještani Botuna: Nećemo dozvoliti gradnju kolektora

Iz Glavnog grada saopšteno je da će se novi kolektor graditi u Botunu od septembra. Mještani Botuna poručuju da neće dozvoliti njegovu gradnju.

Za njegovu gradnju predviđeno je 40 miliona eura, od kojih će 90% sredstava biti iz Evropskih fondova.

Mještani Botuna negoduju zbog te odluke i poručuju da neće dozvoliti njegovu gradnju.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com