Mještani Veruše blokirali pristup dionici auto-puta
Oko 100 mještana Veruše okupillo se danas na kružnom toku na Zlatici kako bi blokirali pristup na dionici auto-puta Smokovac Mataševo.
Premijer Dritan Abazović obraćajući se okupljenima rekao je da potpuno razumije zašto su se okupili i da podržava napore mještana da se riješi problem vezano za priključenje.
Vlada će danas, povodom Dana državnosti, upriličiti svečano otvaranje prve dionice auto-puta Bar–Boljare, od Smokovca do Mateševa.
(Vijesti)



