Mještani Veruše blokirali pristup dionici auto-puta - Volim Podgoricu

Mještani Veruše blokirali pristup dionici auto-puta

Oko 100 mještana Veruše okupillo se danas na kružnom toku na Zlatici kako bi blokirali pristup na dionici auto-puta Smokovac Mataševo.

Premijer Dritan Abazović obraćajući se okupljenima rekao je da potpuno razumije zašto su se okupili i da podržava napore mještana da se riješi problem vezano za priključenje.

Vlada će danas, povodom Dana državnosti, upriličiti svečano otvaranje prve dionice auto-puta Bar–Boljare, od Smokovca do Mateševa.

(Vijesti)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com