Mladen Bojanić novi predsjednik Stonoteniskog saveza Crne Gore - Volim Podgoricu

Mladen Bojanić novi predsjednik Stonoteniskog saveza Crne Gore

Bojanić će na toj funkciji naslijediti Ratka Dedića, kome je istekao drugi mandat.

Dedić je na čelu Stonoteniskog saveza bio od 25. januara 2015. godine, kada je zamijenio Branka Rogića.

Za predsjednika kandidovao ga je podgorički klub Spin, a u izbornoj trci pobijedio je kandidata beranskog Budima, Milorada Markovića.

Bojanić je dobio podršku 13, a Marković 11 delegata.

Bivši ministar kapitalnih investicija, u svom obraćanju, predstavio je plan razvoja crnogorskog stonog tenisa kroz omasovljavanje klubova, osposobljavanje trenera i saradnju sa subjektima iz sporta i industrije.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com