MLADIĆ PAO SA MOSTA: Nakon pada K.B. u kritičnom stanju - Volim Podgoricu

MLADIĆ PAO SA MOSTA: Nakon pada K.B. u kritičnom stanju

Inspektori budvanske kriminalističke policije uhapsili su Lj.R. koji se sumnjiči da je jutros u 3.30 sati u naselju Maine gurnuo švedskog državljanina K.B. koji je pao sa mosta na kameno riječno korito.

Šveđanin je hitno prevezen u risansku bolnicu, gdje mu se ljekari bore za život.

Kako je “Vijestima” potvrđeno, mladić je pao sa pet metara visine na kameni podlogu.

Incidentu je prethodila svađa u jednom od lokala u tom dijelu grada.

U toku je uviđaj i policija saslušava svjedoke događaja.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com