MUK ZA DEJANOM: Krenuo na pecanje, pa se UDAVIO u bari!
Dejan Stevanović (24) iz zaječarskog sela Grlište, doživio je epileptični napad, pao licem u baru i udavio se! Da tragedija bude još veća, bara koju je napravila voda iz česme, bila je duboka samo 15 centimetara.
– Vidjeli smo da neko leži kraj česme. Prišli smo i ugledali čoveka, kome je lice bilo uronjeno u baru – kazali su za Novosti mladići koji su pronašli Stevanovićevo tijelo.
Mladići su Stevanoviću odmah ukazali prvu pomoć, ali je već bio mrtav.
Foto: Milena Đorđević
Kako se ispostavilo, Stevanović je doživio napad epilepsije nakon što je krenuo na obližnje jezero da peca. Pored njegovog tijela policija, koja je odmah izašla na lice mjesta, pronašla je ribolovački pribor.
Novosti su od nadležnih saznali da je ljekar mrtvozornik konstatovao da je smrt nastupila uslijed utapanja, zbog čega i nije naložena obdukcija.
(Telegraf.rs)




treat ed canadian pharmacy – canadian pharmacies online
Awesome! Its genuinely amazing paragraph, I have got much clear idea regarding from this piece of writing.
Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to saythat I have really enjoyed browsing your blog posts.After all I will be subscribing to your rss feed and I hope you write again soon!
wonderful points altogether, you just gained a new reader. What might you suggest about your put up that you just made some days in the past? Any positive?
You could definitely see your expertise within the paintings you write. The sector hopes for even more passionate writers like you who are not afraid to mention how they believe. At all times follow your heart.