Na Žabljaku metar snijega, padao i u Nikšiću - Volim Podgoricu

Na Žabljaku metar snijega, padao i u Nikšiću

U Crnoj Gori je jutros najviše snijega bilo na Žabljaku, gdje je izmjereno čak 106 centimetara, objavljeno je na sajtu Hidrometeorološkog zavoda Crne Gore. 

U protekla dva dana napadalo je oko 20 sm snijega. Snijeg je padao na sjeveru Crne Gore, ali i u Nikšiću. Juče ujutro do 10 časova u gradu pod Trebjesom je bolo kao usred zime. 

Visina snijega u sedam sati u Pljevljima i Kolašinu bila je po 15 centimetara, u Andrijevici osam, Rožajama sedam, Plavu šest i Šavniku pet centimetara.

Najniža temperatura u osam sati bila je na Žabljaku – minus tri stepena.

 

(Foto: meteo.co.me)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com