NDS bira predsjednika, Mandić jedini kandidat - Volim Podgoricu

NDS bira predsjednika, Mandić jedini kandidat

Nova srpska demokratija (NSD) 25. februara održaće skupštinu na kojoj će birati predsjednika partije, saznaje portal Dan.

Članovi će za čelnika partije u novom mandatu ponovo birati Andriju Mandića, koji je ujedno jedini kandidat za tu funkciju.

Večeras zasjeda podgorički odbor NSD-a, a na sjednici se predlažu, članovi za glavni odbor i skupštinu koja će biti 25. februara.

(Dan)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com