Nevrijeme čupalo stabla iz korijena - Volim Podgoricu

Nevrijeme čupalo stabla iz korijena

Orkanski vjetar sa kišom koji je sinoć od  22 sata do ponoći duvao na području Herceg Novog donio je nevolje mnogim mještanima.

Vjetar je povremeno imao orkansku jačini i dostizao je brzinu od 120 kilometara na sat. Oborena su stabla na nekoliko mjesta, a u parku Instituta Igalo isčupana su stabla iz korjena.

Foto: Slavica Kosić Vijesti

 

Na vili Galeb (Titova vila) polomljena su stakla, a ima još štete koja se tek utvrđuje.

Vjetar je odnio dio krova na kućama u Bijeloj ni a Gomili, a voda je prodrla u podrume nekoliko kuća u Sutorini. Ekupe opstinskih službi i javnih preduzeća su na terenu, gdje otklanjaju štetu.

Foto: Slavica Kosić Vijesti

Za dva sata palo je i do 60 litara kiše po kvadratnom metru, saopštila PR služba kabineta predsjednika Opštine Herceg Novi.

(Vijesti)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com