NEVRIJEME U RADOVIĆIMA: Grom udario u kuću - Volim Podgoricu

NEVRIJEME U RADOVIĆIMA: Grom udario u kuću

U Radovićima je danas oko 11.35 časova hrom udario u jednu od kuća.

Grom je zapalio pomoćnu prostoriju i pričinjena je materijalna šteta.

U ovom privatnom smještaju borave košarkašice reprezentacije Srbije, srećom nije bilo povrijeđenih, javlja Radio Tivat.

Na teren su izašla tri vozila i 15 vatrogasaca Službe zaštite i DVD Krtoli.

Požar je lokalizovan u najbržem mogućem roku, od sedam do 10 minuta.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com