Crna Gora 1. januara ISPOD NULE! Pogledajte gdje je bilo MINUS 15 i koliki je SNIJEG u gradovima na sjeveru
U većini gradova u Crnoj Gori prvi januara je osvanuo – ispod nule-
U osam sati najhalidnije je bilo u Pljevljima i Kolašinu gdje je izmjereno minus 15.
Na Žabljaku je bilo minus 12, Cetinju minus deset.
U Nikšiću je izmjereno šest ispod nule, Podgorici četiri, a Ulcinju jedan stepen ispod nule.
U Baru je bilo dva a u Herceg Novom četiri stepena.
Najviše snijega je na Žabljaku 13 centimetara, u Kolašinu šest, Plavu i Andrijevici pet, Pljevljima i Rožajama četiri, a Šavniku i Bijelom Polju po jedan centimetar.



