Nova većina predaje inicijativu za odlaganje lokalnih izbora - Volim Podgoricu

Nova većina predaje inicijativu za odlaganje lokalnih izbora

Najmanje 46 poslanika nove parlamentarne većine jutros će Skupštini predati inicijativu da se kroz izmjene Zakona o lokalnoj samoupravi, izbori u Podgorici i trinaest opština odgode za kraj oktobra, potvrđeno je Televiziji Vijesti.

Za izglasavanje je, kako je objašnjeno, potrebna tropetinska većina, koju imaju sa još tri poslanika Socijaldemokrata.

Podsjetimo, za 5. jun zakazani su redovni izbori na Žabljaku i u Plužinama, i vanredni u Tivtu i Budvi. Sedmicu kasnije planirano je glasanje u Bijelom Polju i Šavniku, a za 19. jun zakazani su izbori u Podgorici, Danilovgradu, Kolašinu i Baru.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com