Novaković čestitao Spajiću - Volim Podgoricu

Novaković čestitao Spajiću

Radomir Novaković Cakan, predsjednik Biram Bar – Biram Crnu Goru čestitao je Milojku Spajiću na izboru za
premijera 44. vlade Crne Gore.
“Diskusija na sjednici Parlamenta koja je trajala cijelu noć je pokazala više nego
ikada ko je na kojoj strani i ko kakvu politiku zastupa. Sa jedne strane smo vidjeli
novu vladu i Vas koji ste odmah poslije cjelonoćne diskusije i glasanja krenuli da
radite i primate zvaničnike iz EU. Sa druge strane su bili oni koji su, nadamo se
poslednji put, pokušali da dijele i svađaju Crnu Goru i njene građane.
Naš narod kaže: na ljutu ranu ljutu travu. Crnoj Gori su više nego ikada potrebne
promjene na bolje. Brze – kako bi pokrenuli posustalu ekonomiju. Na bolje jer za
to postoji želja svih u našoj državi. Moramo gledati naprijed i konačno za sobom
ostaviti vještački nametnute podjele na nacionalnoj i vjerskoj osnovi koje poraženi
na junskim izborima pokušavaju da izazovu. Nova radna mjesta, očuvanje
postojećih, veće plate i penzije, borba protiv korupcije i kriminala moraju biti
prioriteti 44. Vlade. U borbi za te ciljeve imaćete punu podršku Biram Bar – Biram
Crnu Goru kao i moju. Najveću našu podršku imaćete u borbi protiv onih koji
pokušavaju da unesu podjele u našu državu.

Sada je vrijeme da se radi i, znajući Vas, znam da će tempo tog rada biti žestok.
Zbog toga Vas pozivam da što prije dođete do Bara kako bi promjene počele
odavde”,navodi se u čestitci.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com