Odbio test na narkotike, kažnjen sa 31 danom zatvora - Volim Podgoricu

Odbio test na narkotike, kažnjen sa 31 danom zatvora

Bjelopoljac A.Z. danas je kažnjen sa 31 danom zatvora jer je odbio test na narkotike, saopštili su iz budvanskog Suda za prekršaje.

On je juče oko 22.50 sati u Budvi kontrolisan u saobraćaju. Odbio je da se testira na prisustvo droga.

“Nakon što je u zakonskom roku priveden kod sudije, osim kazne mu je izrečena i zabrana upravljanja vozilima u trajanju od 4 mjeseca, kao i maksimalan broj kaznenih bodova koje će sprovesti nadležna organizaciona jedinica pri Upravi policije Crne Gore”, zaključuju iz suda.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com