Odron na Obzovici: U toku raščišćavanje puta Cetinje – Budva
vidio da je na cestu pao kamen, par sekundi kasnije ogromna količina materijala se sručila na cestu, a vozač i njegovi saputnici su prošli bez povreda, piše Cetinjski list.
Obustavljen saobraćaj na putu Budva – Cetinje
Prema informacijama do kojih je došla ekipa RTV Cetinje saobraćaj bi mogao biti pušten u večernjim satima. Rukovodilac sektora za održavanje puteva Ljubiša Lazović objašnjava da je situacija nepredvidiva i da će uslijediti niz dodatnih ispitivanja terena iznad puta koja će se odvijati i narednog dana kako bi se uradila kompletna sanacija i obezbjedila sigurnost učesnika u saobraćaju.
Vozačima se savjetuje da ne kreću na put preko Obzovice, a javnost će blagovremeno biti obaviještena o normalizaciji saobraćaja na putnom pravcu Cetinje – Budva.
(Cetinjski list)



