OGLASILA SE PODGORIČANKA EMA: "Živa sam i zdrava- hvala Bogu!" - Volim Podgoricu

OGLASILA SE PODGORIČANKA EMA: “Živa sam i zdrava- hvala Bogu!”

Podgoričanka Ema Đuhić, kategorički je demantovala informacije „Kurira“ da je pretučena na hrvatskom primorju.

“Živa sam i zdrava- hvala Bogu. U životu nijesam dobila šamar, a ne batine. Što se tiče osobe “smrdaje” koja mi je sve ovo sve namjestila, znam da koristi fotošopove da bi sebi uljepšala slike, posto liči na jednu članicu porodice Adams. Ako sve to može, onda može i mene da nagrdi i da mi namjesti cijelu priču, rekla je Đuhić za Portal Analitika. On je dodala da ta osoba  “nije više u Baru, nego u Beogradu”

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com