Oštećen bilbord sa likom Amfilohija

Nepoznati počinilac li počinioci sinoć su pod okriljem noći, oštetili veliki reklamni bilord sa likom mitropolita crnogorskog prmorskog Amfolohija u Tivtu.
Vjernici iz Tivta i Boke ovaj su bilbord sa likom mitroopolita i porukom „Krst nositi nama je suđeno – Boka je uz svoga vladiku“, u znak podrške Amfilohiju nakon što je on 6.oktobra hospitalizovan u KBC-u, jer mu je dijagnostifikovan koronavirus.
Amfihohije se prema izvještajima ljekara inače, uspješno oporavlja od upale pluća izazvane koronom, a na posljedjem testu je bio negativan na prisustvo tog virusa.
V.M.



