Oštećen bilbord sa likom Amfilohija - Volim Podgoricu

Oštećen bilbord sa likom Amfilohija

Nepoznati počinilac li počinioci sinoć su pod okriljem noći, oštetili veliki reklamni bilord sa likom mitropolita crnogorskog prmorskog Amfolohija u Tivtu.

Vjernici iz Tivta i Boke ovaj su bilbord sa likom mitroopolita i porukom „Krst nositi nama je suđeno – Boka je uz svoga vladiku“, u znak podrške Amfilohiju nakon što je on 6.oktobra hospitalizovan u KBC-u, jer mu je dijagnostifikovan koronavirus.

Amfihohije se prema izvještajima ljekara inače, uspješno oporavlja od upale pluća izazvane koronom, a na posljedjem testu je bio negativan na prisustvo tog virusa.

V.M.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com