PAO PRVI SNIJEG (FOTO) - Volim Podgoricu

PAO PRVI SNIJEG (FOTO)

Prve pahulje za ovu godinu pale su na Žabljak i Lovćen.

Pogledajte fotografije

foto: Obrad Pjesivac/Vijesti
foto: Obrad Pjesivac/Vijesti
foto: Obrad Pjesivac/Vijesti

Meteorolozi su i za drugi dan vikenda najavili sniježne padavine.

Za stanovnike sjevera nije se desilo ništa neuobičajeno osim podsjećanja šta ih očekuje tokom narednih mjeseci.

 CdM/vIJESTI

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com