Perper promovisao novi spot "Niz tvoja leđa" - Volim Podgoricu

Perper promovisao novi spot “Niz tvoja leđa”

Legendarni crnogorski bend “Perper” promovisao je večeras u Hard Rock Caffe-u u Podgorici novi spot za pjesmu “Niz tvoja leđa”.

Video su radili Toni i Danilo Pendo, a jedan dio kadrova za spot snimljeni su na prvom izdanju festivala City Groove, koji je održan u Podgorici od 21. do 23. maja.

U spotu se pored članova benda pojavljuju i glumci Maja Stojanović i Marko Vujić.

To je prvi singl cetinjske grupe nakon sedam godina. Posljednji album “Tragovi” objavili su u decembru 2008.

Realizaciju spota su pomogli Montenegro Airlines i Hard Rock Cafe.

(RTCG,foto: Perper- Fejsbuk)

 

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com