PLJEVLJA: Vozilom upao u kanal pa pobjegao - Volim Podgoricu

PLJEVLJA: Vozilom upao u kanal pa pobjegao

U strogom centru grada, danas oko 17 časova, desila se neobična saobraćajna nezgoda kada je prilikom mimoilaženja vozač automobila „Atra Opel“ upao u kanal u kome se izvode radovi na zamjeni vodovodne instalacije , a potom napustio lice mjesta.

Do nezgode u kojoj niko nije stradao, a pričinjena je manja materijalne šteta, došlo je prilikom mimoilaženja dva automobila. Ono što je interesantno vozač Opela, nakon što je upao u kanal, izašao je na suvozačeva vrata i napustio lice mjesta.

Policija je na licu mjesta i obezbjeđuje mjesto nezgode, a istovremeno policajci su u potrazi za vozačem Opela. Saobraćaj kod Husein pašine džamije, na raskrsnici Kralja Petra, Nikole Pašića i Vuka Kneževića odvija se usporeno ali bez prekida.

(PV Informer)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com