Počela rekonstrukcija škole u Dajbabama
Danas je počela rekonstrukcija školskog objekta OŠ ,,Oktoih”- područno odjeljenje Dajbabe.
Rekonstrukcija, kako je saopšteno iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija, podrazumijeva adaptaciju podova, toaleta, molerske radove i kompletnu rekonstrukciju krova, a sredstva je obezbijedilo MPNI.
“Rok za završetak radova je 15.oktobar nakon čega će učenici u ovom područnom odjeljenju imati mnogo bolje uslove za nastavak školovanja”, poručuju iz resora ministarke Jakšić Stojanović.



