Počela rekonstrukcija škole u Dajbabama - Volim Podgoricu

Počela rekonstrukcija škole u Dajbabama

Danas je počela rekonstrukcija školskog objekta OŠ ,,Oktoih”- područno odjeljenje Dajbabe.

Rekonstrukcija, kako je saopšteno iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija, podrazumijeva adaptaciju podova, toaleta, molerske radove i kompletnu rekonstrukciju krova, a sredstva je obezbijedilo MPNI.

“Rok za završetak radova je 15.oktobar nakon čega će učenici u ovom područnom odjeljenju imati mnogo bolje uslove za nastavak školovanja”, poručuju iz resora ministarke Jakšić Stojanović.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com